ייעוץ ואימון עסקי

ייעוץ ואימון עסקי לארגונים ויזמים

אני משתדל להקדיש חלק מזמני לייעוץ אישי למנהלים בארגונים, יזמים ובעלי עסקים.  
אני יודע שלפעמים נדרשת שעה אחת בלבד כדי לאפשר לאנשים להתבונן על העסקים שלהם והאתגרים שלהם מזוויות חדשות, וזה בדיוק מה שאני עושה בתהליכי הייעוץ.  אני מצליח לפנות רק מספר שעות מצומצם בחודש לתהליכים אלו, אבל אם אתם מרגישים שזה מה שהארגון שלכם או העסק שלכם צריך,
מוזמנים ליצור איתי קשר

התהליכים האישיים שאני עושה מתחלקים בדרך כלל לשני סוגים מרכזיים: 

פגישות ייעוץ : פגישות שמטרתן המרכזית היא לייצר התבוננות חדשה על המצב, על העסק, על המטרות ועל הפתרונות. פגישות שמאפשרות לרענן את המודלים הישנים של החשיבה ולהביא רוח חדשה. זה יכול לבוא לידי ביטוי בדיוק של מוצרים, מודלים עסקיים, כיוונים עסקיים, שותפויות חדשות ועוד. המטרה המרכזית היא לבחון איך לייצר הלימה גדולה יותר בין הקיראה הפנימית לתוצאות בשטח. אלו תהליכים קצרים יחסית (של עד 3 פגישות), ומתאימות למי שנמצא בצומת דרכים, מתלבט לגבי מוצר או עסק חדש, פיתוח מוצרים חדשים, רעיונות יצירתיים, שותפויות, מהלכים שיוקיים, וכד'.  

ליווי עסקי : אלו תהליכים בהם אני מצטרף כיועץ לעסקים לתקופה של כשנה ומללוה את תהליכי הצמיחה של העסק במגוון רחב של היבטים.
הפגישות והשיחות שלנו נסובות סביב נושאי שיווק, מצגות, מודלים עסקיים, מוצרים ועוד. תהליכים אלו כוללים רכיב תגמול של שותפות בהצלחות. 

מוזמנים ליצור קשר בטופס או ב WhatsApp למספר 0544454233