היזמים החדשים

"היזמים החדשים" - ספר והרצאה

על הספר

"היזמים החדשים" הוא סיפורם של אלו שהופכים רעיונות למציאות בעולם החדש.  
אלו הם בעלי העסקים, המחנכים, היזמים הטכנולוגיים והחברתיים, המנהלים, ההורים, והאומנים.
הם משנים את חוקי המשחק, ומעזים לשחק במספר מגרשים במקביל. 
הם אלו שיודעים לנוע בעולם החדש בחופשיות, יצירתיות ווירטואוזיות ולהפוך אותו למגרש המשחקים שלהם.  יזמות היא כבר מזמן לא רק בעסקים, היא תודעה, צורת חשיבה, ותנועה חדשה.

הספר ילווה אותך צעד אחר צעד בהבנת חוקי המשחק של העולם החדש. עולם המונחים שלו, האפשרויות וההזדמנויות בחדשות הטמונות בו והשינוי התודעתי הנדרש בו.  
הספר כתוב בשפה קלה, ומציג רעיונות עמוקים בדרך שתהיה ברורה ופשוטה ליישום. הספר משלב את סיפורה של FreshBiz מרעיון לעסק בינלאומי מצליח, ומשלב סיפורים, דוגמאות וראיונות עם יזמים מובילים מארץ והעולם וכיצד הם מיישמים הלכה למעשה את העקרונות השונים בתחומי העסקים, המוזיקה, והיזמות החברתית. אנחנו בטוחים שקריאת הספר תאפשר לך לפתוח צוהר לעולם חדש של מושגים ורעיונות, שימצאו את דרכם במהירות לחייך האישיים והמקצועיים וישנו אותם לטובה לתמיד.

על המחברים

רונן גפני
נשוי לענת ואבא של נוי ואגם. נולד בתל אביב וגר בבנימינה. ממציא משחק היזמות FreshBiz ומנכ"ל פרשביז גלובל. אימן מעל 15,000 סטודנטים, בעלי עסקים, ומנהלים בארגונים המובילים בעולם בתחום של חשיבה יזמית, עבודת צוות, מנהיגות, חדשנות ויצירתיות.
מאמין שעולם העסקים הוא משחק של ביטוי עצמי, יצירתיות, שיתופיות יוזמה והעזה.
חשבון האינסטגרם שלו הוא עדות חייה לסגנון "היזמים החדשים הגלובליים".  

שימחה גליק
נשוי לרייצ'ל ואבא של מאור ויקיר. נולד בניו יורק וגר בירושלים.
מרצה מבריק ומאמן גלובלי. מייסד שותף ובעל תואר Chief Fun Officer  ב-FreshBiz.
מאחוריו מעל ל 10,000 שעות של התפתחות אישית ומקצועית. הנחה את תוכנית הרדיו -“Innovation Nation”. שמחה חי את התשוקה שלו לטייל בעולם וללמד אנשים איך לרענן את החיים והעסקים שלהם, באמצעות מתודולוגיות חדשניות והעוצמה של למידה מבוססת משחק.  

רויטל פיזנטי 
MindSet Designer. מייסדת FreshBiz ישראל. מרצה. כותבת. מלווה אישית ומאמנת עסקית. מתמחה בעצמיות בתוך שיתופי פעולה ומערכות יחסים ומלמדת אנשים לבוא לידי ביטוי מיטבי. מאמינה שאין דבר כזה אתגר גדול מידי, תמיד ישנה נקודת מבט שממנה זה אפשרי.
משלבת תורות וכלים מעולמות תוכן רוחניים, עסקיים והתפתחותיים. בעלת ניסיון בתפקידים ניהוליים בארגונים עסקיים גדולים. בעלת תואר ראשון בתקשורת ומנהל עסקים.